Plecaki Damskie Skórzane Tarnów

Wyszukujemy wyjątkowe plecaki skórzane dla dojrzałych Kobiet

Euro style to nie tylko tradycja moda damska na wyszukane okazje. Naszym celem jest edukować czytelniczki / internautki w rożnych kategoriach – w tym i niekonwencjonalnych dodatków, jak np. modne plecaczki damski ze skóry. Do powstania tego artykułu zainspirowały nas modne plecaki skórzane, damski i męskie oferowane aktualnie w rożnych sklepach internetowych.

Skupiliśmy się na TOP3 sklepach ze sprawdzoną galanterią skórzaną i plecakami damskimi. Zaczynamy zatem od NUMERU JEDEN: Brytyjka.pl:

https://www.brytyjka.pl/plecaki-skorzane-cat-16.html

plecaki skórzane Tarnów
plecak skórzany damski

Kolor plecaka skórzanego – jaki jest najmodniejszy?

Na kuluarach elegancki króluje czerń ( w odniesieniu do typowych dodatków, jak torebki, kapelusze czy galanteria osobista.

Wśród skórzanych plecaków damskich – zdecydowany prym wiedzie brąz i jego odcienie. Brązowa skóra naturalna potrafi zaskakiwać, mamy do dyspozycji, burgundy, karmele, beże, czekoladę. W szczególności wczesną wiosną oraz jesienią, odcienie brązów w plecakach skórzanych dla Pań są o wiele ciekawszym rozwiązaniem od klasycznej czerni.

Gdzie szukać Polskich producentów plecaków w tym stylu?

belveder polska

Belveder – to polska marka plecaków, która powstała z połączenie 3 warsztatów kaletniczych. Wspólne doświadczenie w pracy kaletczniczej, wsparcie sprzedażowe, uczyniło w 20020 roku Belveder marką rozpoznawaną wśród polskich klientów.

Polecamy sprawdzić: Wszystkie plecaki produkowane w Polsce od Belveder

Co wyróżnia rekomendowanych przez Nas Producentów:

  • otwarta polityka wobec klientów – opierająca się na ukierunkowaniu na potrzeby konsumentów: umożliwianie modyfikacji wybranych fasonów galanterii i plecaków skórzanych, oraz możliwość indywidualnego wykonanie projektu
  • wysokiej klasy polityka zwrotów – możliwość oddania produktu z którego nie jesteśmy zadowoleni, nawet w przeciągu 30 dni od daty odbioru przesyłki
  • wsparcie gwarancyjne – nawet dożywotnie – NOWOŚĆ w ofercie marki Belveder czyli wsparcie pogwarancyjne LIFE-TIME, na wybrane produkty galanteryjne: plecaki, portfele, torby
  • wysoka ocena internautów w serwisach społecznościowych: Google Opinie, Facebook, Instagram

Zawsze sprawdzamy opinię użytkowników internetu o markach które recenzujemy:

ocena google
plecak skórzany